شما می توانید همین حالا با مشاورین ما تماس بگیرید
۸۸۷۰۱۳۸۸-۰۲۱
۵-۸۸۷۱۱۰۲۴-۰۲۱
صفحه اصلی | صفحه شخصی | درباره ما | تماس با ما | اخبار | همکاری با ما
Skip Navigation Links
  

آدرس جدید نمایندگی: تهران - میدان آرژانتین - تقاطع خیابان های زاگرس و عماد مقنیه (بهاران) - پلاک 7- واحد همکف (از حیاط ) کد پستی 1514913119 - تلفن: 4 – 88850792 فکس : 88770795      آدرس جدید نمایندگی: تهران - میدان آرژانتین - تقاطع خیابان های زاگرس و عماد مقنیه (بهاران) - پلاک 7- واحد همکف (از حیاط ) کد پستی 1514913119 - تلفن: 4 – 88850792 فکس : 88770795         آدرس جدید نمایندگی: تهران - میدان آرژانتین - تقاطع خیابان های زاگرس و عماد مقنیه (بهاران) - پلاک 7- واحد همکف (از حیاط ) کد پستی 1514913119 - تلفن: 4 – 88850792 فکس : 88770795 

مرکز مشاوره بیمه / مشتریان تجاری و غیر تجاری

ما در مرکز مشاوره بیمه

24 ساعت در روز،

365 روز در سال،

در کنار شما خواهیم بود!

ما در مرکز مشاوره بیمه ، همیشه در کنار شما هستیم و سعی می­کنیم تا با تکیه بر تخصص و تجارب خود، به شما کمک کنیم تا بهترین پوشش­ بیمه­ای را در شاخه­های مختلف متناسب با نیازهای واقعی و ریسکهایی که با آن مواجه خواهید بود، تهیه کنید. خدمات مرکز مشاوره بیمه، تنها محدود به پوششهای بیمه که ما ارائه می­دهیم نیست، بلکه اگر شما از سایر شرکتها و نمایندگی­های محترم بیمه نیز خدمات خود را دریافت می­کنید، کارشناسان ما با افتخار آماده­اند تا نظرات مشورتی خود را بدون هیچ چشمداشتی در اختیار شما بگذارند و  حتی به عنوان مشاور در کنار شما در جلسات مرتبط شرکت کنند. ما امین شما خواهیم بود و به عنوان عضوی از صنعت بیمه کشور، حفظ منافع شما، وظیفه ماست!

انگیزه اصلی ما از ایجاد مرکز مشاوره بیمه ، تعهد و پایبندی مدیریت و پرسنل این نمایندگی به منشور اخلاق حرفه­ای صنعت بیمه در کشور است . بر اساس این تعهد حرفه­ای، ما متعهد هستیم تا تمامی توان خود را برای تقویت توسعه صنعت بیمه و تلاش در اطلاع­رسانی صحیح به تمامی بیمه­گذاران به کار بندیم.

در صورت نیاز شما ، کارشناسان این نمایندگی آماده­اند تا در کلیه مراحل تهیه پوششهای بیمه­ای شما و حتی پس از آن و در هنگام پیگیری دریافت خسارتهای احتمالی، به عنوان مشاوری امین در کنار شما باشند.

شما می­توانید در تمامی ساعات شبانه­روز با مشاوری که به شما معرفی خواهد شد تماس گرفته و از تجربیات و تخصص وی استفاده کنید.

امیدورایم این مرکز بتواند گامی کوچک در راستای توسعه صنعت بیمه در کشور و حفظ بیشتر منافع بیمه­گذاران و بیمه­گران بردارد.

لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید. هدف ما جلب رضایت امروز و تامین رفاه بیشتر برای فردای شما است.

آدرس:تهران - میدان آرژانتین - خیابان شهید احمد قصیر (بخارست) - کوچه 13 - پلاک 13 واحد 8 کد پستی 1513816419
 info@bsafe.ir:پست الکترونیک
منشور اخلاقی      تاریخ بیمه     
شرکت بیمه سامان      مرکز مشاوره بیمه     
خدمات ما      گروه نیکوکاری     
بیمه محصولات اتصالات      آئین نامه جدید صدور بیمه نامه شخص ثالث      
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بیمه سامان نمایندگی رسمی 1125 می باشد. هرگونه کپی برداری از محتویات و اطلاعات این سایت بدون مجوز منع قانونی دارد